a

Facebook

Twitter

ترجمه و بازبینی توسط قالب وردپرس ملت وب.
همه حقوق محفوظ است.

اینستاگرام

لینکداین

جستجو
منو
 

امور مشاوره ای

امور مشاوره ای

 

الف) مشاوره حقوقی امور قراردادها

  • وقتی برای انعقاد یک قرارداد شما با طرف مقابل خودتان جلساتی را برگزار میکنید و در آن جلسات درباره ی مفاد و تعهدات قرارداد مذاکره انجام میدهید تا به توافقات لازم برسید قبل از این جلسات و یا در حین آنها میتوانید به وکیل امور قراردادها مراجعه و مشاوره حقوقی لازم درباره نکاتی که باید مدنظر قرار گیرد کسب کنید و همچنین با توجه به ماهیت قرارداد وکیل میتواند چک لیست قرارداد را در اختیار شما قرار دهد تا مذاکرات بر اساس چک لیست مدیریت و نتیجه ی بهتر و کاملتری بدست آید.
  • مذاکرات مربوط به قرارداد را انجام داده اید و میخواهید که متن قرارداد را بر اساس مذاکرات و توافقات حاصله تنظیم کنید قبل از نگارش متن قرارداد به وکیل امور قراردادها مراجعه و در رابطه با نحوه نگارش و چگونگی تنظیم قرارداد مشاوره حقوقی کسب میکنید.
  • ویا اینکه بعد از توافقات حاصله متن قرارداد توسط طرفین و یا دیگری به نگارش در می آید قبل از امضای قرارداد برای اطمینان از متن نگارش شده به وکیل امور قراردادها مراجعه و در صورت لزوم درباره نحوه ویرایش و اصلاح قرارداد مشاوره حقوقی لازم را کسب میکنید.
  • بعد از انعقاد قرارداد و در زمان اجرای مفاد قرارداد در صورت مواجهه با گره ها و موانع حقوقی و فنی برای اینکه قرارداد امکان اجرایی شدن پیدا کند مذاکراتی بین طرفین صورت میگیرد و قرار بر این میشود که این مذاکرات بصورت الحاقیه و یا متمم و یا اصلاحیه به قرارداد اصلی ضمیمه شود در این حالت برای جلسات مذاکره یا برای نگارش متن الحاقیه و … و یا برای ویرایش متن آنها به وکیل امور قراردادها مراجعه و مشاوره حقوقی دریافت میکنید.

 

ب) مشاوره حقوقی دعاوی قراردادی

  • در زمان اجرای قرارداد ممکن است که با موانع و مشکلاتی برخورد کنیم در این حالت به وکیل امور قراردادها جهت اخذ مشاوره حقوقی برای رفع این موارد مراجعه میکنیم. اگر اختلاف بوجود آمده نیازمند یک سری اقدامات حقوقی باشد برای آگاهی از اقدامات حقوقی و نحوه انجام آنها مشاوره حقوقی لازم را از وکیل امور قراردادها کسب میکنیم.
  • در صورتی که ما خود خواهان آغاز اقدامات قضایی در راستای اختلاف بوجود آمده باشیم به وکیل امور قراردادها مراجعه میکنیم و وکیل پس از مطالعه اوراق و مدارک و متن قرارداد نظر حقوقی خویش را به ما اعلام میدارد و یا در صورتیکه طرف مقابل اقدام قضایی انجام داده و پرونده ای در جریان بوجود آورده باشد به وکیل دعاوی قراردادی مراجعه میکنیم تا وی با مطالعه اوراق و مدارک و متن قرارداد و محتوای پرونده نظر حقوقی خویش را اعلام و مشاوره حقوقی لازم در این زمینه را ارائه بدهد.
  • برای چگونگی تنظیم و نگارش متن و یا برای نحوه ویرایش و اصلاح متن اظهارنامه و یا دادخواست و یا متن لایحه دفاعی که امری بسیار پیچیده و تخصصی است نیز میتوان به وکیل دعاوی قراردادی مراجعه و مشاوره حقوقی لازم در تک تک موارد فوق را کسب کرد.
  • و در نهایت برای پرونده در جریان و در حال رسیدگی در هر کدام از مراحل بدوی، واخواهی، تجدیدنظر، فرجام خواهی و یا در مرحله اجرای حکم میتوانیم به وکیل دعاوی قراردادی مراجعه و در تمام موارد مطروحه فوق مشاوره حقوقی لازم را اخذ کنیم.

دفتر حقوقی دکتر الهام امیری ارائه دهنده خدمات حقوقی تخصصی و فوق تخصصی در امور قراردادها و دعاوی قراردادی است.جهت کسب خمات مشاوره حقوقی در دعاوی قراردادی با ما تماس بگیرید و از همراهی تیم حقوقی ما در این زمینه بهره مند شوید.

بدون ديگاه

ارسال نظر